Hipermarket


Proszę się nie bać, to nie jest więzienna brama, to tylko teren hipermarketu Carrefour na warszawskim Bemowie.


Miłej konsumpcji!

Komentarze:

02.06.2011, 13:58 ::
lukasz78
Ogólnie chciałem pokazać całą kompozycję geometryczną, która mi się spodobała - złożoną z pionowych linii bramy, poziomych linii ściany, lapmy, hydrantu, ptaszka... Ale nie bedę tego zdjęcia na siłę bronił, to miał byc taki eksperyment, który niekoniecznie okazał sie udany. Asfaltu na pewno wyszło tu nieco za duzo, z tym nie bede polemizował.

02.06.2011, 12:18 ::
pcc6
Co chciałeś pokazać na tym zdjęciu? Połowa tego zdjęcia to asfalt. Piszesz coś o bramie więc jak ją chciałeś pokazać zdjęcie powinno być zrobione w poziomie na szerokim kącie ;)

27.05.2011, 13:46 ::
lukasz78
A, piszesz o magisterce, odnośnie mojego wpisu na Twoim blogu? Ja wtedy już pracowałem zawodowo i miałem to szczęście, ze mogłem pisać w pracy magisterskiej o rzeczach, którymi się zawodowo zajmowałem i przez to miałem o nich duże pojęcie i jednocześnie sporo materiałow do pisania pracy (z praktyki a nie z literatury, literaturę sobie jakoś tam dobrałem). I szybko i sprawie z tą magisterką dzięki temu poszło.

27.05.2011, 13:32 ::
ciiii
Nie, raczej miałeś szczęście do dobrego kierunku/uczelni. Bo jak jak poszłam na magisterskie uzupełniające na UŚ, to straciłam sens życia XDDDD I niestety wspominam te ostatnie 2 lata jako jedną wielką obrzydliwą stratę czasu :)